UUS HOOAEG 2017/2018! Treeningute algus 04.09.2017!

TTÜ Spordihoone - Ehitajate tee 4, Mustamäe, Tallinn

Valdeku Spordisaal - Valdeku 13, Nõmme, Tallinn

Tallinna Lilleküla Gümnaasium - Kuldnoka 24, Kristiine, Tallinn

TLÜ Pallimängude saal - Räägu 49; Kristiine, Tallinn.

 

Treenerid:

Irina Kikkas-Nõomaa

Valeria Zorina

Jekaterina Nezdoli

Irina Haak (koreograaf)

 

ILUKAD (iluvõimlemine, 10aastased ja vanemad)

Päev

Aeg Koht
ESMASPÄEV

17.00 - 20.00

RÄÄGU 49             

TEISIPÄEV
15.30 - 19.00

TTÜ Spordihoone

KOLMAPÄEV

17.00 - 20.00

RÄÄGU 49

NELJAPÄEV
15.30 - 19.00

TTÜ Spordihoone

REEDE

17.00 - 20.00

Lilleküla Gümnaasium
LAUPÄEV

11.00 - 14.00

Lilleküla Gümnaasium

PÜHAPÄEV    

ILUKAD MINI (iluvõimlemine, 7 - 9aastased)

Päev Aeg Koht

ESMASPÄEV

 15.30 - 17.00

 Lilleküla Gümnaasium

TEISIPÄEV

 15.30 - 18.00  TTÜ Spordihoone
KOLMAPÄEV

 15.30 - 18.00

 Lilleküla Gümnaasium

NELJAPÄEV  15.30 - 18.00  TTÜ Spordihoone
REEDE

 15.30 - 18.00

 Lilleküla Gümnaasium

LAUPÄEV    
PÜHAPÄEV    

LILLEKÜLA MINID (harrastajad, algajad, 5 - 8aastased)

Päev Aeg Koht

ESMASPÄEV

 18.00 - 19.30

 Lilleküla Gümnaasium

TEISIPÄEV

   
KOLMAPÄEV

 18.00 - 19.30

 Lilleküla Gümnaasium

NELJAPÄEV    
REEDE

 18.00 - 19.30

 Lilleküla Gümnaasium

LAUPÄEV    
PÜHAPÄEV    

HARRASTUSVÕIMLEMINE (7aastased ja vanemad)

Päev Aeg Koht
ESMASPÄEV

 

 

 TEISIPÄEV

 15.30 - 17.00

 TTÜ Spordihoone

 KOLMAPÄEV

 

 

 NELJAPÄEV

 15.30 - 17.00

 TTÜ Spordihoone 

 REEDE

 15.30-17.00

 Lilleküla Gümnaasium

LAUPÄEV

   

PÜHAPÄEV

   

LILLEKÜLA MUDILASED (võimlemine, 3 - 5aastased)

Päev Aeg Koht

 ESMASPÄEV

 17.00 - 18.00

Lilleküla Gümnaasium

TEISIPÄEV  

 

KOLMAPÄEV

                     

                      

NELJAPÄEV

 

 

REEDE  17.00 - 18.00            Lilleküla Gümnaasium

LAUPÄEV

   

 PÜHAPÄEV

   

RÄÄGU MUDILASED (võimlemine, 3 - 5aastased)

Päev Aeg Koht

 ESMASPÄEV

 17.00 - 18.00

 Räägu 49

TEISIPÄEV  

 

KOLMAPÄEV

 17.00 - 18.00              

 Räägu 49                

NELJAPÄEV

 

 

REEDE           

LAUPÄEV

   

 PÜHAPÄEV

   

NÕMME (harrastusvõimlemine, 6 - 10aastased)

Päev Aeg Koht
ESMASPÄEV

18.00 - 20.00

Valdeku Spordisaal

 TEISIPÄEV

 

 

 KOLMAPÄEV

18.00 - 20.00

Valdeku Spordisaal

 NELJAPÄEV

 

 

 REEDE

18.15 - 19.30                 

Valdeku Spordisaal

LAUPÄEV

   

PÜHAPÄEV

   

NÕMME MUDILASED (võimlemine, 3 - 5aastased )

Päev Aeg Koht
ESMASPÄEV

18.00 - 18.45

Valdeku Spordisaal

 TEISIPÄEV

 

 

 KOLMAPÄEV

 

 

 NELJAPÄEV

 

 

 REEDE

17.30 - 18.15

Valdeku Spordisaal

LAUPÄEV

   

PÜHAPÄEV

   

RÄÄGU ALGAJAD (võimlemine, 5 - 7aastased )

Päev Aeg Koht
ESMASPÄEV

18.00 - 19.30

Räägu 49

 TEISIPÄEV

 

 

 KOLMAPÄEV

18.00 - 19.30

Räägu 49

 NELJAPÄEV

 

 

 REEDE

 

 

LAUPÄEV

   

PÜHAPÄEV